Sera Vipan Duże Płatki 1000 ml -pokarm podstawowy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: SE-0175
  • Producent: Sera
  • Dostępność: Posiadamy na stanie
  • szt.
  • 42,07 zł

SERA vipan jest wyważonym i zdrowym pokarmem dla wszystkich ryb ozdobnych w akwariach wielogatunkowych.


SERA pokarmy dla ryb ozdobnych są wytwarzane ze szczególną troską. Są w nich zawarte witaminy, minerały, mikroelementy i wyciągi z ziół. Zawierający tylko naturalne składniki SERA vipan daje pewność optymalnego odżywiania Państwa ryb ozdobnych w akwariach wielogatunkowych.

Sera vipan to idealny pokarm w akwariach wielogatunkowych. Jego zbilansowana kompozycja spełnia wymagania różnych gatunków ryb a staranny proces przetwarzania gwarantuje zachowanie wartościowych składników odżywczych, jak kwasy tłuszczowe omega, witaminy i minerały. Płatki pokarmu nie rozpadają się, co ogranicza zanieczyszczenie wody. Jednocześnie, dzięki specjalnemu procesowi wytwarzania, są niezwykle delikatne i chętnie zjadane przez ryby. Dostępny w płatkach standardowych i dużych.

Sera vipan pomaga w ochronie immunologicznej ryb

VIP formuła – najbardziej naturalna ochrona dla twoich fantastycznych ryb


Układ odpornościowy ryb może być wzmocniony, na przykład, przez dostarczanie beta-glukanów (ekstrakt z drożdży) - zmniejsza się wówczas podatność na choroby, co sprawia, że ryby żyją dłużej, a przede wszystkim zdrowiej. Na poprawę kolorów pozytywny wpływ mają zaś niektóre rośliny, a zwłaszcza zawarte w nich substancje wtórne, które korzystnie oddziałują również na metabolizm ryb. Dobrze znane długołańcuchowe i nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, mają szczególnie pozytywny wpływ na błonę komórek nerwowych, serce i układ krwionośny. Te podstawowe kwasy tłuszczowe, dostarczane do organizmu wraz z pożywieniem pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, są również obecne w pokarmach sera. Dzięki zastosowaniu witamin, które działają jak katalizator dla metabolizmu ryb, osiągamy lepsze rezultaty, niż przy użyciu popularnych mieszanek, które są podstawą pokarmów innych producentów.
 
Sukces tkwi w szczegółach - Kształt i stabilność

W zależności od gatunków ryb, pokarm różni się również ze względu na swe właściwości do utrzymywania się na powierzchni wody, opadania na dno czy pęcznienia. Tak jak w naturze, pokarm dostaje się do właściwej warstwy wody, gdzie jest zjadany przez ryby. Jednocześnie przez cały czas zachowuje swój idealny kształt, pozostając atrakcyjnym dla ryb. Zatem nawet w przypadku podania zbyt dużej ilości pokarmu, unikniesz zanieczyszczenia wody. Oczywiście, każdy gatunek ma swój ulubiony rozmiar i kształt pokarmu - my wybraliśmy to co najlepsze w naturze.

Karmić kilka razy dziennie, ale tylko takich ilościach, jakie ryby są w stanie zjeść w krótkim okresie czasu.

Skład:

mączka rybna, mączka pszeniczna, drożdże piwne, Ca-kazeinian, gammarus, jako w proszku, tran, spirulina, zioła, lucerna, pokrzywa, mączka z małża nowozelandzkiego, glony morskie, pietruszka, papryka, szpinak, czosnek, marchew.

Analiza jakościowa:

białko ogólne 46,2%, tłuszcz surowy 8,9%, włókno surowe 2,3%, wilgotność 6,7%, popiół surowy 11,9%

Dodatki witamin na kg:

Witamina A - 38.200 I.E., Witamina B1 - 30 mg , Witamina B2 - 90 mg , stab. Witamina C - 550 mg, Witamina D3 - 2.000 I.E., Witamina E (D, L-?-tocopheryl acetate) - 120 mg

Dostępne opakownia: 500 ml, 1000 ml, 10 litrów, 20 litrów