Sera Florenette A 50 tab. - tabletki nawozowe

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: SE-3330
  • Producent: Sera
  • Dostępność: Posiadamy na stanie
  • szt.
  • 31,37 zł

Sera Florenette A

Tabletki nawozowe do roślin wodnych

Opis produktu:

Sera florenette to idealny produkt pielęgnacyjny dla roślin wodnych, które pobierają składniki odżywcze głównie za pomocą korzeni.

Forma tabletki umieszczanej w dnie dostarcza roślinom wodnym wszystkich istotnych minerałów i mikroelementów dla zdrowego i barwnego wzrostu. Specjalna formuła, zapewnia długotrwałe dostarczanie składników odżywczych, szczególnie w przypadkach często zdarzających się niedoborów żelaza. Naturalne stymulatory wzrostu wzmacniają impuls wzrostowy, który, między innymi, znacznie ułatwia fazę początkową.

Produkt ten nie zawiera azotanu, ani fosforanu. Jest dobrze tolerowany przez wszystkie bezkręgowce. Z powodu dobrego wskaźnika wzrostu roślin wodnych, ograniczone zostają szanse rozrastania się glonów.

Kombinacja sera florena i sera florenette jest perfekcyjnie zbalansowana i spełnia wszystkie wymogi różnych gatunków roślin wodnych.


 

Sposób stosowania:

Optymalny wzrost roślin akwariowych wymaga obecności wszystkich składników odżywczych oraz regulatorów wzrostu w odpowiedniej i zbilansowanej ilości. Nawet w przypadku braku tylko jednego ze składników, wzrost zostanie zahamowany. W konsekwencji, pozostałe składniki odżywcze zostaną wykorzystane przez uciążliwe glony. Sera basic care dla wszystkich roślin akwariowych, zawierający sera florena i sera florenette,to idealny zestaw pielęgnacyjny dla wszystkich roślin akwariowych.

Sera florena jest przyswajana głównie przez liście i zapewnia w szczególności ich bujny i piękny wzrost.
Sera florenette środek pielęgnacyjny w tabletkach w wyspecjalizowany sposób uwalnia składniki do korzeni i zapewnia intensywny wzrost roślin.

Nowe produkty pielęgnacyjne sera basic dostarczają roślinom ważnych składników mineralnych, takich jak potas, mikroelementów – np. manganu – ale także odpornego na działanie UV żelaza, które pozostaje dostępne dla roślin przez długi czas, nawet w akwariach wyposażonych w lampy UV.


 

Zalecane dawkowanie:

sera florena:
5 ml* na każde 20 l raz w tygodniu lub w razie potrzeby.
* 1 nakrętka (10 ml) napełniona do wysokości karbowania na zewnętrznej ściance nakrętki.

sera florenette:
1 tabletkę sera florenette na każde 20 l wody należy umieszczać co dwa tygodnie w podłożu na głębokości 1 – 2 cm, w bezpośredniej bliskości
korzeni (w miarę możliwości należy pokruszyć tabletkę i rozprowadzić jej fragmenty – zoptymalizuje to odżywianie roślin).

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt!


 

Dostępne opakowania

  • Sera Florenette 24 tabletki
  • Sera Florenette 50 tabletek