Eheim experience 350 filtr zewnętrzny 2426

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: EH2426020
  • Producent: Eheim
  • Dostępność: Posiadamy na stanie
  • szt.
  • 617,42 zł
EHEIM eXperience 350   2426
 

Linia eXperience to podstawowy typ filtrów zewnętrznych.  Model z praktyczną kwadratową obudową, z modułowym systemem koszyków na wkłady, z modułem szybkozłączy przewodów wodnych wraz z zaworem odcinającym, o wysokiej wydajności, cichej pracy i niskim zużyciu energii.

Funkcje ułatwień obsługi

Innowacyjna budowa  – dzięki zastosowaniu nowych łożysk w połączeniu z osiami i tulejami ceramicznymi oraz ukierunkowanej cyrkulacji wody wewnątrz urządzenia, gwarantujemy cichą pracę, dużą trwałość, niezawodność, wydajność.

Kosze na masy filtracyjne – system pojemników na wypełnienia. Porządkują reguły filtracji i ułatwiają czyszczenie wkładów. Zapobiegają mieszaniu lub przesuwaniu się mas filtracyjnych.

Szybkozłącza przewodów wodnych – moduł podłączenia węża wlotowego i wylotowego wraz z zamkiem zaworów odcinających przepływ wody. Wypinany i zapinany jednym ruchem, dla ułatwienia przygotowania filtra do czyszczenia.

Najwyższa wydajność w oczyszczaniu wody w akwarium jest  połączona z zastosowaniem najwyższej jakości wkładów filtracyjnych. Oprócz tych otrzymanych w standardzie razem z urządzeniem, oferujemy również dodatkowo szeroką gammę mas, jako specjalistyczne wypełnienia opcjonalne.

 

Pojemność akwarium 180-350L

Moc 24W

Wydajność pompy do 1050l/h

Pojemność filtra 9L

Pojemnośc kosza 2L

Węże 16/22mm

Wkłady -fizelina, gąbki, substrat

Podnoszenie wody ok 200cm

Wymiary 375x210x210