Eheim experience 250 filtr zewnętrzny 2424

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: EH2424020
  • Producent: Eheim
  • Dostępność: Posiadamy na stanie
  • szt.
  • 552,89 zł

Parametry techniczne

Moc: 8
Rozmiar akwarium: 120-250l
Wymiary: 178x178x290 mm
Średnica węży: 12/16mm
EHEIM eXperience 250   2424
 

Linia eXperience to podstawowy typ filtrów zewnętrznych.  Model z praktyczną kwadratową obudową, z modułowym systemem koszyków na wkłady, z modułem szybkozłączy przewodów wodnych wraz z zaworem odcinającym, o wysokiej wydajności, cichej pracy i niskim zużyciu energii.

Funkcje ułatwień obsługi

Innowacyjna budowa  – dzięki zastosowaniu nowych łożysk w połączeniu z osiami i tulejami ceramicznymi oraz ukierunkowanej cyrkulacji wody wewnątrz urządzenia, gwarantujemy cichą pracę, dużą trwałość, niezawodność, wydajność.

Kosze na masy filtracyjne – system pojemników na wypełnienia. Porządkują reguły filtracji i ułatwiają czyszczenie wkładów. Zapobiegają mieszaniu lub przesuwaniu się mas filtracyjnych.

Szybkozłącza przewodów wodnych – moduł podłączenia węża wlotowego i wylotowego wraz z zamkiem zaworów odcinających przepływ wody. Wypinany i zapinany jednym ruchem, dla ułatwienia przygotowania filtra do czyszczenia.

Najwyższa wydajność w oczyszczaniu wody w akwarium jest  połączona z zastosowaniem najwyższej jakości wkładów filtracyjnych. Oprócz tych otrzymanych w standardzie razem z urządzeniem, oferujemy również dodatkowo szeroką gammę mas, jako specjalistyczne wypełnienia opcjonalne.

 

Pojemność akwarium 120-250L

Moc 8W

Wydajność pompy do 700l/h

Pojemność filtra 6L

Pojemnośc kosza 1,2L

Węże 12/16mm

Wkłady -fizelina, gąbki, substrat

Podnoszenie wody 150cm

Wymiary 340x178x178

Naszym zdaniem...

Naszym zdaniem to najlepsze filtry dostępne na rynku. Konkurencyjna cena, niezawodnośc, doskonały dostep do czesci zamiennych i sprawdzona od lat konstrykcja sprawia, ze sa to najczesciej wybierane filtry przez naszych klientów