Chemi Pure 142 g wkład filtra

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 16706-1
  • Producent: Boyd Enterprises
  • Dostępność: Posiadamy na stanie
  • szt.
  • 32,72 zł

Chemi Pure 142 g

Wydłuża czas życia ryb, zarówno słodkowodnych jak i morskich,
Usuwa zanieczyszczenia stwarza bezpieczne środowisko życia dla organizmów wodnych,
Likwiduje przykre zapachy,
Można go stosować w zbiornikach słodkowodnych i morskich
Neutralizuje szkodliwe substancje chemiczne
Przyspiesza aklimatyzację organizmów morskich
Poprawia  kondycję ryb  
Niezwykle korzystnie wpływa na dyskowce i afrykańskie pielęgnice. 
Pozwala na żadsze z podmian wody
Krystalizuje wodę
Eliminuje zjawisko szoku osmotycznego
Wystarczy na 6-8 miesięcy
Chemi Pure może być używany we wszystkich typach zbiorników jako filtr pochłaniający substancje chemiczne oraz generator jonów i wymieniacz jonowy, umożliwiający utrzymanie stabilnego odczynu. Rewelacyjnie sprawdza się w akwariach z  pielęgnicami i dyskowcami oraz morskich. W normalnych warunkach utrzymuje swoje właściwości przeciętnie przez 6 miesięcy. Torebka wystarcza na zbiornik o pojemności 150 litrów, dwie – od 150 do 380 litrów. W akwariach o większej pojemności stosuje się dodatkowo jedną torebkę na każde kolejne 100 litrów. Skład Chemi Pure Elite został wzbogacony o tlenek żelaza, pomagający usuwać zanieczyszczenia i fosforany, co znacznie poprawia warunki życia ryb i koralowców.

 

Dzięki Chemi Pure koralowce miękkie, glony wapienne i zielone oraz ryby wszystkich gatunków intensywnie się rozwijają, bez konieczności częstych podmian wody, bez względu na to, czy stosowana jest woda morska, czy drogie mieszanki soli. Nie jest to wyłącznie obietnica, ale fakt potwierdzony przez tysiące użytkowników preparatu. Znany jest przypadek, gdy ryby rozmnażały się w akwarium, w którym przez 5 lat stosowano Chemi Pure nie zmieniając wody. Produkt nie usuwa pierwiastków śladowych, a jest jedynie substancją filtrującą, pomagającą w zachowaniu naturalnej równowagi jonowej, z przewagą korzystnych jonów ujemnych. Chemi Pure pakowany jest w poliestrowe woreczki, szczelnie zamknięte w plastikowych pojemnikach.


Chemi Pure wpływa korzystnie na jakość wody, wykazując działanie buforujące. Stabilizuje odczyn i pomaga utrzymać go na stałym poziomie.

Nie należy otwierać torebki,  znajdujące się w niej składniki nie tworzą jednorodnej mieszaniny. Jeśli wysypie się jej część, produkt może mieć osłabione działanie.

Chemi Pue umieszczamy w akwarium o silnym przepływie wody. W filtrach zewnętrznych torebkę należy obłożyć niewielką ilością włókniny filtracyjnej.