Akwarium profil 180 l wym: 100x40x50 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: WR-AP-100x40x50
  • Producent: Wromak
  • Dostępność: Posiadamy na stanie
  • szt.
  • 318,82 zł

Akwaria profilowane posiadają przednią szybę wygiętą (profilowaną). Mogą stanowić wspaniałą ozdobę domu lub biura. Ich niepowtarzalny kształt przyciąga wzrok i uwydatnia głębię podwodnego świata. Wykonywane są ze szkła float o grubości od 4 mm do 12 mm. Grubość szkła dostosowana jest do litrażu zbiornika, w oparciu o normy międzynarodowe. Zapewnia to maksimum bezpieczeństwa podczas użytkowania każdego z typów akwariów.
Dodatkowo, tam gdzie jest to niezbędne, zbiorniki posiadają specjalne listwy wzmacniające na przedniej i tylnej ścianie akwarium, jak również wzmacniające poprzeczki.
Wszystkie nasze akwaria klejone są przy zastosowaniu specjalnych silikonów, przeznaczonych tylko do klejenia akwariów. Klej rozprowadzany jest równomiernie, dzięki czemu zbiornik wygląda estetycznie.
Zbiorniki sprzedawane przez naszą firmę charakteryzują się doskonałym wykonaniem, firma WROMAK to lider na rynku w dziedzinie produkcji akwariów.
Jeżeli potrzebujesz zbiornika o nietypowym kształcie lub rozmiarze - zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem doradców - chętnie zaprojektujemy i wycenimy zbiornik specjalnie dla Ciebie.
Nasza firma ma wieloletnie doświedczenie w wysyłaniu nawet dużych zbiorników, tak więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo paczki w trakcie transportu. Wszystkie akwaria pakowane są w specjalnej konstrukcji pudła steropianowe, umieszczane są na drewnianej podstawie. Ponadtow wszystkie paczki są ubezpieczane, klient ma możliwość sprawdzenia stanu paczki w obecności kuriera - tak więc wszelkie ryzyko związane z tą wysyłką bierzemy na siebie!