Aquael Filtr UNIMAX 250

  • Dodaj recenzję:
  • AQ103107
  • Producent: Aquael
  • szt.
  • 360,00 zł
  • Oblicz

Wielofunkcyjny zewnętrzny filtr kanistrowy do oczyszczania i napowietrzania wody w akwarium


Posiada opatentowany, bardzo prosty w obsłudze mechanizm samoczynnego zalewania. Największa w swojej klasie pojemność filtracyjna, wygodne koszyki umożliwiające dowolną konfigurację mediów filtracyjnych (zawiera w komplecie media filtracyjne). Najwyższa w swojej klasie wydajność rzeczywistego przepływu wody. Zintegrowana głowica wyposażona w zawory odcinające umożliwia łatwe odłączanie filtra. Ceramiczna oś wirnika gwarantuje cichą pracę i możliwość zastosowania także w akwarystyce morskiej. Zestaw zawiera deszczownię. Wmontowany mechanizm zapobiegający przegrzaniu pompy. Trzy lata gwarancji!

Filtr posiada unikalny system automatycznego zalewania oraz największą w swojej klasie pojemność filtracyjną. Do obudowy urządzenia dodano wygodny uchwyt pozwalający wyjmowanie wkładów, które można dowolnie konfigurować. Z tym filtrem rozruch nigdy nie będzie problemem, ponieważ jest on samoczynny i prosty w obsłudze. W obudowie zastosowano zawór zabezpieczający przed samoistnym wypięciem się węży doprowadzających wodę. Wewnątrz filtra można zastosować lampę Aquel Sterilizer UV. 

Filtr zewnętrzny kubełkowy Unimax 250 to największa w swojej klasie objętość filtracyjna i megawydajność pomp w połączeniu z niezawodnością i bezpieczeństwem to wyróżniki tej propozycji firmy Aquael. . 
To filtr zewnętrzny kubełkowy Unimax 250, który zadba o idealne parametry wody w Twoim akwarium. Odpowiednio dobrane media filtracyjne oraz prefiltr zatrzymujący większe zanieczyszczenia ograniczają do minimum konieczność czyszczenia. 
Ten filtr do akwarium posiada liczne udogodnienia, takie jak prosty w obsłudze mechanizm samoczynnego zalewania filtra ułatwiający rozruch, czy zintegrowany zawór odcinający, kótry umożliwia odłączenie węży doprowadzających wodę. Możliwe jest zastosowanie wewnątrz obudowy filtra lampy Aqauel Sterilizer UV, która oczyści Twoje akwarium z glonów raz na zawsze. 
W komplecie dołączono m.in. deszczownię i kierownicę strumienia wody (do stosowania zamiennie) oraz pełen zestaw węży, złączek, końcówek ssących i innych elementów potrzebnych do uruchomienia filtra - w tym startowy zestaw mediów filtracyjnych.

Rodzina produktów do hodowli ryb Aquael

Szeroki wybór filtrów to niewątpliwy atut rodziny produktów akwarystycznych marki Aquael. Znajdziesz wśród nich filtry wewnętrzne, a także zewnętrzne filtry kanistrowe i przelewowe. Wiele z nich współpracuje z nowoczesnym modułem LED UV niwelującym glony w akwarium. Co więcej, Aquael oferuje pełnowartościowe pasze dla ryb akwariowych i stawowych, płatki barwiące dla gatunków kolorowych oraz podłoża mineralne o właściwościach korzystnych dla wody, ryb i roślin.

Parametry

Wydajność rzeczywista filtra wynosi aż 650 l/h, przy czym sama jego objętość wynosi 8 l. Pobiera moc 11 W. Ten filtr zewnętrzny przeznaczono do akwarium o pojemności do 250 l. Posiada on 4 kosze na wkłady filtracyjne. Jego wymiary równe są: 25 x 22,5 x 41,5 cm.

Zastosowanie

Zadaniem filtra jest utrzymanie wody w akwarium w idealnym stanie. Filtr zewnętrzny Unimax 250, sprawi, że będzie przejrzysta i głęboko napowietrzona, a także pozbawiona glonów i drobnoustrojów pod warunkiem zastosowania lampy UV, co dodatkowo pozytywnie wpływa na zdrowie ryb. Posiada 4 różne wkłady filtracyjne, które zapewniają wyjątkową jakość wody: gąbkę, zeolit, wkład ceramiczny i węgiel aktywny.

Filtr zaskarbił sobie uznanie ekspertów otrzymując Medal Europejski. 
Bezgłośna praca filtra i bezproblemowa obsługa dzięki prostocie i braku konieczności częstego wymieniania wkładów sprawiają, że użytkowanie go to czysta przyjemność. Spraw ją sobie i mieszkańcom Twojego akwarium składając zamówienie już dziś, a filtr zewnętrzny Unimax 250 dotrze do Ciebie najdalej za dwie doby! Przybędzie bezpiecznie - kurierem.

 

 

Parametry:
1. Wydajność: 650l/h
2. Akwaria: 150-250l 
3. Pojemność filtra: 8l
4. Moc: 11W

 

Zestaw zawiera:
1. Filtr AquaEl Unimax 250
2. Deszczownia
3. Wąż 
4. Komplet uchwytów mocujących
5. Kosze na wkłady filtrujące
6. Media filtracyjne: gąbka, CarboMax, ZeoWonder, BioCeraMax
7. Polska instrukcja.

 

Wymiary:
25cm x 22,5cm x 41cm