Planta Gainer Aqua Art CAPS 10 szt

  • Dodaj recenzję:
  • PLANTAGAINERCAPS
  • Producent: Aqua Art
  • szt.
  • 13,07 zł

Aqua Art Planta Gainer CAPS - nawóz dla roślin wodnych, w postaci kapsułek wypełnionych granulkami z wolno uwalniającymi się składnikami odżywczymi.Planta Gainer CAPS to kompletny zestaw makroelementów (Azot, Fosfor, Potas), mikroelementów oraz biostymulatorów zapewnia właściwy wzrost systemu korzeniowego oraz zdrowy i intensywny rozwój roślin.

Zastosowanie:

Aqua Art Planta Gainer CAPS to nawóz dla roślin wodnych, w postaci kapsułek wypełnionych granulkami z wolno uwalniającymi się składnikami odżywczymi. Kompletny zestaw makroelementów (Azot, Fosfor, Potas), mikroelementów oraz biostymulatorów zapewnia właściwy wzrost systemu korzeniowego oraz zdrowy i intensywny rozwój roślin. Dzięki zastosowaniu łatwo rozpuszczających się kapsułek Planta Gainer CAPS można umieścić w podłożu akwarium w miejscu najlepiej dostępnym dla systemu korzeniowego rośliny Planta Gainer CAPS uwalnia składniki odżywcze powoli, w czasie kilku tygodni, w odpowiednich dla roślin ilościach, gwarantując właściwe odżywienie roślin oraz chroniąc bezpieczeństwo akwarium.

Sposób użycia:

Przy pomocy pincety umieść kapsułkę w podłożu akwarium, bezpośrednio pod systemem korzeniowym wybranych roślin. Produkt rozpocznie swoje działanie bezpośrednio po zaaplikowaniu. Kapsułki należy umieszczać w odstępach od 10 do 15 centymetrów w zależności od gęstości nasady roślin. Dawkować co 4 do 8 tygodni w zależności od gęstości aplikacji oraz potrzeb roślin.

Najlepiej używać razem z:

Podłożami: Aqua Substrate oraz Aqua Substrate II+ oraz nawozami płynnymi z serii Planta
Gainer: Carbo, Classic, K+, Ferro oraz pozostałymi produktami z linii Planta Gainer.

UWAGA:


Przed użyciem produktu należy dokładnie zapoznać się z treścią instrukcji:

· Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku w akwariach słodkowodnych.
· Zaleca się używania sugerowanych dawek dawkowania.
· Produkt NIE jest przeznaczony do konsumpcji. W przypadku spożycia lub zatarcia oczu należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.
· Chronić przed dziećmi.
· Przechowywać w temperaturze od 4o do 30oC, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych,
· Przy zachowaniu zalecanych warunków przechowywania, produkt zamknięty fabrycznie nie traci swoich właściwości.